XXVI LO w Łodzi

Aktualności

Konkursu filozoficzno-oratorski pt. "Na ścieżkach życia Tischnerowskie drogowskazy"

Dnia 14 listopada w Łodzi odbyła się 8 edycja Ogólnopolskiego konkursu filozoficzno-oratorskiego pt. "Na ścieżkach życia Tischnerowskie drogowskazy". Michał Pater z klasy 3a reprezentował nasza szkołę na tym konkursie jako trzeci uczestnik z Łodzi poza uczennicami z 25 LO i 23 LO. Michał otrzymał wyróżnienie za samodzielnie napisaną i wygłoszoną interpretacje myśli ks. prof. Józefa Tischnera. Na zdjęciu nasz uczeń z Kazimierzem Tischnerem, bratem ks. prof., prezesem stowarzyszenia szkol Tischnerowskich w Polsce. Dyplom i podziękowanie za przygotowanie naszego ucznia odbierała prof. Regina Ogińska od organizatorów konkursu 23 Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Prof. Józefa Tischnera w Łodzi.

Zobacz więcej zdjęć