• Dzień Brytyjski dla Gimnazjów


     13 kwietnia 2015 r. odbył się w naszej szkole Dzień Brytyjski dla gimnazjalistów z Łodzi i województwa. W tegorocznej imprezie brała udział rekordowa liczba 20 gimnazjów. Do konkursów przystąpiło wielu zdolnych i dobrze przygotowanych uczestników. 
     Gimnazjaliści rywalizowali w 4 kategoriach: konkursie piosenki brytyjskiej, konkursie na najlepiej wykonaną i zaprezentowaną makietę znanego obiektu występującego na terenie Wielkiej Brytanii, quizie sprawdzającym wiedzę o Wielkiej Brytanii oraz prezentacji ustnej przysłów angielskich. Cała impreza przebiegała w j. angielskim, a przygotowała ją klasa II F pod opieką pani Agnieszki Karolak i pani Katarzyny Adamiec. Konferansjerkę poprowadzili pięknie: Kaja Kendyś i Kacper Kupisz. Imprezę wzbogaciła swoim występem Aleksandra Rezner.
     Dzień Brytyjski był dla gimnazjalistów okazją do poznania naszej szkoły, a dla wszystkich uczestników wspaniałą zabawą połączoną z nauką. Młodzież miała okazję sprawdzić swoje umiejętności językowe i poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę. 
     Zapraszamy do uczestnictwa w przyszłych latach.

     Galeria - kliknij zdjęcie poniżej: